РЕГЛАМЕНТ
(Правила перебування та участі)
Тематичного ярмарку «Київські Контракти. Незалежність»

1. Відвідувачі та гості, здійснюючи вхід на територію проведення ярмарку, а учасники, укладаючи договір з організатором на участь у ярмарку, автоматично погоджуються з цими правилами перебування та участі у ярмарку і зобов`язуються їх виконувати.

2. Вхід на територію ярмарку для відвідувачів, гостей та учасників ярмарку є безкоштовним, багаторазовим та здійснюється протягом усього часу проведення ярмарку 08 та 09 червня 2019 року з 10:00 до 21:00.

3. Учасникам ярмарку надається доступ до спеціально відведеного майданчика, передбаченого Публічним договором, укладеним з організатором ярмарку, протягом усього часу проведення ярмарку та протягом часу, необхідного для встановлення або демонтажу устаткування, передбаченого цим Регламентом.

4. У разі необхідності встановлення або демонтажу устаткування, необхідного для участі у ярмарку або здійснення інших дій, пов'язаних із підготовкою до участі у ярмарку, учаснику надається право входу на територію ярмарку, в тому числі право в'їзду транспортних засобів для підвозу та вивозу товарів та устаткування, а також надається доступ до майданчику, у відповідності до наступного графіку:
У період з 08 до 09 червня 2019 року:
- з 06:00 08.06.2019 р. по 09:00 08.06.2019 р.;
- з 21:00 08.06.2019 р. по 22:00 08.06.2019 р.;
- з 06:00 09.06.2019 р. по 09:00 09.06.2019 р.;
- з 21:00 09.06.2019 р. по 22:00 09.06.2019 р.;
Майданчик, який використовується учасником під час ярмарку, має бути підготовленим до використання не пізніше ніж о 09:30 кожного із днів проведення ярмарку.

5. Майданчик, який використовується учасником під час ярмарку, має бути звільнено учасником від власного обладнання, товарів, продукції та приведено у належний санітарний стан до 23:00 09 червня 2019 р.

6. Декорування майданчика та оформлення рекламних матеріалів здійснюється учасником самостійно у відповідності до концепції ярмарку, яка визначається організатором. Організатор залишає за собою право заборонити використання будь-яких елементів декору та/або видів реклами, якщо їх використання суперечить концепції ярмарку.

На ярмарку забороняється:

    1. Проносити на територію проведення ярмарку вогнепальну та холодну зброю, а також інші предмети, які можуть бути використані для нанесення тілесних ушкоджень, вибухові пристрої, піротехнічні вироби, вибухові, радіоактивні, вогненебезпечні, отруйні речовини; будь-які наркотичні засоби, психотропні речовини або предмети для їх вживання. Тварин на територію проведення ярмарку можна проводити лише за попереднім погодженням із організаторами та виключно в намордниках.

У випадку підозри у наявності зазначених у даному підпункті предметів та речовин у відвідувачів ярмарку персонал (охорона) ярмарку має право оглянути особисті речі відвідувача, щодо якого виникла така підозра. Якщо відвідувач відмовляється від огляду особистих речей, то персонал (охорона) ярмарку має право не допустити такого відвідувача на територію проведення ярмарку або попросити покинути територію ярмарку, у випадку знаходження вже на території ярмарку. Якщо відвідувач відмовляється проходити або знаходитись на території ярмарку без заборонених речей чи предметів, тварин (без погодження із організаторами), то персонал (охорона) ярмарку має право не допустити або попросити такого відвідувача покинути територію ярмарку.

8.2. Відвідувати ярмарок у стані сильного алкогольного або наркотичного сп`яніння.

8.3. Заїзд на територію ярмарку автомобілями, мотоциклами, велосипедам чи іншими засобами пересування без дозволу організаторів (окрім транспорту персоналу, організаторів).

8.4. Використовувати професійну фото- і відеотехніку без попереднього дозволу організаторів.

8.5. Порушувати санітарно-гігієнічні норми і правила пожежної безпеки, завдавати шкоди екології, розкидати сміття та побутові відходи.

8.6. Палити на території проведення ярмарку, в тому числі електронні цигарки, кальян тощо.

8.7. Здійснювати несанкціоновану торгівлю чи торгівлю із порушенням чинного законодавства України на території ярмарку.

8.8. Здійснювати продаж спиртних напоїв.

8.9. Рекламна та промо- діяльність без попереднього погодження з організаторами.

9. За порушення правил, передбачених пунктом 8 даного Регламенту, організатори залишають за собою право вимагати від відвідувача покинути територію проведення ярмарку або позбавити учасника ярмарку права користуватися майданчиком.

10. Організатори не несуть відповідальності за збереження особистого майна відвідувачів та учасників ярмарку, а також за збиток, завданий відвідувачам та учасникам ярмарку внаслідок недотримання норм громадського порядку, техніки безпеки, правил перебування на ярмарку та інших норм поведінки тощо.

11. Організатори не несуть відповідальності за набуті відвідувачами та учасниками ярмарку тілесні ушкодження, які завдані відвідувачам не з вини безпосередньо організаторів.

12. Організатори не несуть будь-якої відповідальності перед третіми особами за дії чи бездіяльність учасника ярмарку, що були здійснені (допущені) під час участі учасника у ярмарку, в тому числі за реалізовані учасником товари та послуги, якщо необхідність таких дій (бездіяльності) не встановлена договором, укладеним між учасником та організатором ярмарку, або якщо такі дії (бездіяльність) не були попередньо погоджені із організатором.

13. Організатори не несуть відповідальності за забезпечення будь-якої кількості гостей та відвідувачів ярмарку, а також за забезпечення прибутковості діяльності учасника під час ярмарку.

14. Відвідувачі, учасники та персонал несуть відповідальність за пошкодження ними майна, обладнання, устаткування тощо, яке використовується на території проведення ярмарку та/або для організації ярмарку.


Made on
Tilda